UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zdrowie

Zgodnie z definicją zdrowia określoną przez WHO „zdrowie jest stanem pełnego, dobrego samopoczucia/dobrostanu (wellbeing) fizycznego, psychicznego i społecznego,a jednostki lub grupy muszą mieć możliwość określania i realizowania swoich dążeń, zaspokajania potrzeb, a także zmiany środowiska bądź radzenia sobie z nim. Dlatego zdrowie jest postrzegane jako zasób życiowy, a nie cel życia. Zdrowie jest pojęciem pozytywnym, obejmującym zasoby osobiste i społeczne oraz możliwości fizyczne, a nie tylko brakiem-obiektywnie istniejącej-choroby, czy niepełnosprawności.

Zdrowie stanowi fundament naszego codziennego funkcjonowania. To właśnie dzięki niemu możemy planować, realizować cele, marzenia, podejmować wyzwania – cieszyć się życiem. Ten obszar przejawia się w każdym aspekcie naszego życia: osobistego, zawodowego czy społecznego.

Ile razy usłyszałeś bądź spotkałeś się ze stwierdzeniami: „stres wywołuje choroby”, „zdrowie psychiczne wpływa na stan fizyczny twojego organizmu”

Wychodząc temu naprzeciw, poprzez “Zdrowie Neo Sea” pomagamy wejść w nowy model świadomego funkcjonowania, który daje przede wszystkim radość z pełnego kreowania swojego świata i zdrowia.

Kto może skorzystać z programu?

Pacjenci, osoby borykające się z różnorodnymi chorobami czy schorzeniami oraz osoby, które chcą mieć realny wpływ na swoje zdrowie… by dowiedzieć się jak kreować swoje myśli i słowa w trakcie chorób, by zdiagnozować czynniki, która nie wpływają pozytywnie na stan zdrowia, a następnie móc je wyeliminować.

Personel medyczny… “Zdrowie Neo Sea” to bogata platforma edukacyjna stworzona z myślą o personelu medycznym, uwzględniająca różne obszary pracy: psychologiczny, komunikacyjny/interpersonalny, mediacyjny (rozwiązywanie konfliktów), przeciwdziałanie mobbingowi, samorozwój.

Instytucje (szpitale, przychodnie itp.)… to również program, z którego kompleksowo mogą skorzystać placówki medyczne. Program „Zdrowie Neo Sea” to gotowe rozwiązania prawne, szkoleniowe, mediacyjne i mobbingowe zapewniające instytucji prawidłowe funkcjonowanie w każdym jej istotnym obszarze w relacji z pacjentami.