UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

O Fundacji

"...Fundacja Harmonia Życia jest miejscem, gdzie prawdziwie doświadczysz oczekiwanego..."

Celem Fundacji Harmonia Życia jest CZŁOWIEK i JEGO MOŻLIWOŚCI.

Fundacja została powołana do życia aby zapewnić CZŁOWIEKOWI świadome życie w zdrowiu, szczęściu, miłości, sile, dostatku i harmonii z samym sobą.

Czy wiesz, że każda choroba jest wytworem naszej wyobraźni lub potrzebą manifestacji swojej pozycji w społeczeństwie?

Celem Fundacji Harmonia Życia jest nadawanie nowego znaczenia rzeczywistości, odkrywanie możliwości ludzkiego umysłu i przeciwdziałanie negatywnym, destrukcyjnym projekcjom naszej świadomości.

Fundacja korzysta z najstarszej wiedzy dotyczącej  wewnętrznej energii człowieka i jego doskonałej intuicji, a przede wszystkim z najnowszych osiągnięć nauki, dydaktyki i empatii w zakresie pracy z podświadomością na bazie kreowania prawidłowych myśli i pragnień, a w konsekwencji ich realizacji.

Poprzez doradztwo życiowe, warsztaty psychologiczne, prace nad rozwojem osobistym oraz tradycyjne, jak i niekonwencjonalne metody terapeutyczne staramy się zogniskować potencjał człowieka tak, aby optymalnie wykorzystał on swoje możliwości.

"...Nasze życie od poczęcia jest przepiękna, równą, szeroką i bezpieczną autostradą, po której poruszamy się bez absolutnie żadnych problemów. Jedziemy szybko, spokojnie, jesteśmy szczęśliwi, uśmiechnięci i pewni swych poczynań. W pewnym momencie stwierdzamy, że nasze życie "mogłoby być jeszcze lepsze" i skręcamy z naszej autostrady. Staramy się żyć czyimś życiem, podszywamy się pod kogoś innego, a nasza droga staje się coraz węższa, kręta, wyboista, dziurawa, śliska i nieprzyjemna. W pewnym momencie droga się kończy i musimy powrócić na naszą autostradę.
Znów podróżujemy szybko, bezpiecznie i w pełni panujemy nad naszym życiem..."

Jesteśmy po to aby nauczyć Cie jak korzystać z dobrodziejstw wszechświata i jak nigdy nie zjeżdżać z naszej AUTOSTRADY ŻYCIA!!!

STATUT Fundacji Harmonia Życia

Otwórz Statut FHZ w formacie PDF »