UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Bliżej rodziny i dziecka - wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – II edycja

Realizacja usługi polegającej na pełnieniu dyżuru telefonicznego w infolinii prawno-mediacyjnej dla rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze z województwa opolskiego.

Zapraszamy do składania oferty na realizację usługi polegającej na pełnieniu dyżuru telefonicznego na infolinii prawno-mediacyjnej dla rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze z województwa opolskiego, realizowanych w ramach projektu pn. „Bliżej rodziny i dziecka- wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – II edycja”, realizowanego w ramach Działania 8.1 RPO WO 2014-2020.

Lista załączników:


Realizacja usługi polegającej na przeprowadzeniu mediacji dla rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze z województwa opolskiego.

Zapraszamy do składania oferty na realizację usługi polegającej na przeprowadzeniu mediacji dla rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze z województwa opolskiego, realizowanych w ramach projektu pn. „Bliżej rodziny i dziecka- wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – II edycja”, realizowanego w ramach Działania 8.1 RPO WO 2014-2020.

Lista załączników:


Realizacja usługi polegającej na pełnieniu dyżuru prawnika w poradni prawno-mediacyjnej dla rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze z województwa opolskiego.

Zapraszamy do składania oferty na realizację usługi polegającej na pełnieniu dyżuru prawnika w poradni prawno-mediacyjnej dla rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze z województwa opolskiego, realizowanych w ramach projektu pn. „Bliżej rodziny i dziecka- wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – II edycja”, realizowanego w ramach Działania 8.1 RPO WO 2014-2020.

Lista załączników:


Rozstrzygnięcie

Załączniki: