UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Archiwum aktualności

Audiobook dla osób niepełnosprawnych - projekt współfinansowany przez SWO ze środków PFRON.

Fundacja Harmonia Życia w związku z realizacją zadania publicznego pn. "Wędrowiec i Geniusz... - wydanie przypowieści terapeutycznej dla osób niepełnosprawnych w formie audiobooka", współfinansowanego przez Samorząd Województwa Opolskiego ze środków PFRON, informuje, iż przygotowała dla osób niepełnosprawnych wyjątkowego audiobooka.

Audiobook udostępniany jest osobom niepełnosprawnym BEZPŁATNIE. Warunkiem uzyskania bezpłatnego egzemplarza jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności.

Płyta będzie udostępniana w Fundacji w dniach 8-11 grudnia 2015 r.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 721 782 222 lub poprzez adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacja o publikacji:

Prosta, z zarazem mądra, alegoryczna przypowieść, odkrywająca najgłębsze prawdy o zmianach dokonujących się w życiu człowieka i przypominająca słuchaczowi, wydawałoby się rzeczy oczywiste, o któych jednak często się nie pamięta lub nie chce pamiętać.

Bohaterem przypowieści jest wędrowiec, który wciela się w różne postaci w poszukiwaniu tzw. Geniusza – potencjału człowieka, a historia każdej z nich jest inna i przepełniona wieloma przesłaniami, które stanowią doskonały przykład wychodzenia poza dotychczasowe ramy – zarówno fizyczne jak i mentalne. Tak sformułowana publikacja – oparta na narzędziu psychologicznym, jakim jest przypowieść terapeutyczna – uświadamia, motywuje, inspiruje i poszerza światopogląd słuchacza, a przede wszystkim uświadamia beneficjentom, że nie istnieją bariery czy granice, które do tej pory warunkowały ich życia i które można pokonać.