UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Archiwum aktualności

Zobacz nasze produkty

Przypowieść „Wędrowiec i Geniusz… opowiedz co u Ciebie słychać”

Autorka: Aneta Gibek-Wiśniewska
Cena: 39,50 zł.


Audiobook „Wędrowiec i Geniusz… opowiedz co u Ciebie słychać”

Autorka: Aneta Gibek-Wiśniewska
Czyta: Aneta Gibek-Wiśniewska
Cena: 29,90 zł.

Autorka przypowieści obsadza w fikcyjnych realiach autentyczne historie bohaterów, którzy w codziennej pogoni, zatracili najważniejsze wartości. Życiowe zakręty, sytuacje z pozoru bez wyjścia i pytania bez odpowiedzi - na to wszystko znajdujemy receptę w prostych w przekazie historiach ludzi, których losy splatają się na kartach przypowieści. Sprawnie ukryte psychologiczne spojrzenie na najpopularniejsze dzisiaj problemy egzystencjalne, pozwalają czytelnikowi odnaleźć wskazówki, jak świadomie budować swój potencjał. Przypowieść stanowi obowiązkową pozycję dla każdego, kto choć raz w życiu poczuł się zagubiony i poszukuje nowych możliwości dla każdego nadchodzącego dnia.

O Autorce:

Aneta Gibek-Wiśniewska - z wykształcenia prawnik, z zamiłowania psycholog i mediator. Piastując urząd sędziego poszukiwała narzędzi dla osiągnięcia dialogu między stronami. Po wieloletniej pracy złożyła urząd i opracowała pierwszy, tak holistyczny program rozwoju osobistego człowieka w jego nowej świadomości, czyli Neo Sea. Od wielu lat stanowi on źródło inspiracji dla rodzica, ucznia, nauczyciela, przedsiębiorcy i po prostu człowieka, który dzięki zaproponowanym przez autorkę narzędziom ,"szyje" swój "nowy (Neo) rozmiar (Sea)" świadomości dla osiągnięcia tego co kocha, co jest jego pasją i prawdziwym źródłem Geniuszu.

Uwaga! Przy zakupie pakietu „Wędrowiec” tj. przypowieść i audiobook płacisz tylko 54,90 zł oraz bierzesz udział w losowaniu unikatowych kalendarzy i koszulek Neo Sea.


Kalendarze książkowe Neo Sea ze specjalnym złoceniem, a na życzenie – z Twoim imieniem.

Cena: 29,90 zł
Cena z Twoim imieniem: 36,90 zł

Kalendarz książkowy 2016 w oprawie z materiału skóropodobnego, w kolorze bordowym i brązowym z unikatowym złoceniem. Idealny do codziennego planowania i notowania ważnych spraw. Kalendarium – dzień na stronie w szaro-bordowej kolorystyce.
Kalendarz zawiera:

  • kalendarze skrócone na lata 2015 – 2016
  • miejsce na notatki i adresy
  • Mapę Polski,
  • Mapę Europy,
  • Strefy czasowe,
  • Informacje o komunikacji drogowej w Europie
  • Numery kierunkowe międzynarodowych połączeń telefonicznych,
  • Jednostki miar,
  • Informacja o krajach Unii Europejskiej

Kubek Fundacji Harmonia Życia

Kubek ceramiczny, fioletowy z logiem Fundacji Harmonia Życia.
Cena: 14,90 zł.


Zamówienia prosimy składać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub pod nr tel: 721 782 222